522

Richtprijs € 300-500
Hamerprijs: € 300

Dirk Jan Koets (1895-1956) 'Meeuwen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 80 x 100 cm. Niet ingelijst, geen spieraam.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=522

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.