525

Richtprijs € 700-900
Hamerprijs: € 950

Vier 14-kt gouden sieraden, o.a. bezet met diamant. Twee ringen, armband en een hanger. Alle Finland, één ring en hanger gesign. Lapponia. Tot. gew. ca. 24,7 gr.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=525

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.