528

Richtprijs € 2000-4000
Hamerprijs: € 3000

Reimond Kimpe (1885-1970) 'De gitaarspeler', gesigneerd l.o., doek. Afm. 78,5 x 63 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=528

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.