529

Richtprijs € 800-1000
Hamerprijs: € 1000

Polychroom beschilderde zachthouten vitrinekast. Kast beschilderd met bloemen, de onderdeur met interieur met personen waarboven de tekst 'Sit ick al in een gouden cooij, vrijheid is nog wel so mooij'. Holland, 18e eeuw. Afm. 194,5 x 104 x 35 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=529

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.