529

Richtprijs € 300-500
Hamerprijs: € 700

14-kt gouden ring bezet met jade. Gesign. Anneke Schat. Maat 15-1/2 en 49. Tot. gew. ca. 19,2 gr.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=529

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.