531

Richtprijs € 1000-1500

Corneille (1922-2010) 'Zonder titel', gesigneerd en gedateerd '73 r.b., kleurenlitho. Incl. door Corneille gesigneerd certificaat van Jaski Art Gallery. Afm. 65,5 x 50,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=531

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.