534

Richtprijs € 1500-2500

Jan van der Zee (1898-1988) 'Abstracte compositie', gesigneerd en gedateerd '85 r.o., gouache. Afm. 53 x 73 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=534

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.