541

Richtprijs € 300-500
Hamerprijs: € 250

14-kt gouden ring met parels. Gesign. Anneke Schat. Maat 16-3/4 en 52,5. Tot. Gew. ca.12,4 gr.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=541

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.