567

Richtprijs € 500-700
Hamerprijs: € 500

18-kt gouden damespolshorloge van het merk Piaget. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers. Handopwind uurwerk. Ref. 9005. Case Nr. 343725. Kroon bezet met blauwe saffier. Met originele Piaget band, Piaget hoesje en met certificaat gedateerd 20-12-1979.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=567

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.