575

Richtprijs € 3000-4000
Hamerprijs: € 3000

Zaanse klok in ebbenhouten kast met palissander muurplaat, bekroond met een atlas. Frontstuk belijmd met fluweel en met messing monturen in de vorm van cherubijnen en guirlandes. Gesigneerd, Jan Grootberge, Saandam, ca. 1740. H. 82 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=575

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.