587

Richtprijs € 2500-3500
Hamerprijs: € 2800

Een in Boulle techniek marqueterie ingelegde pendule met console. De kast is belijmd met schildpad en marqueterie ingelegd met koper en bezet met vuurvergulde monturen. Frontmontuur is beeltenis van Europa op een wereldbol. Gesigneerd Masson a Paris. Frankrijk, Louis XV, ca. 1760. H. 90 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=587

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.