592

Richtprijs € 3000-4000
Hamerprijs: € 3000

Wortelnoten fineer op eikenhout met marqueterie biezen ingelegd staand horloge met 8-daags uurwerk met dag-, maan- en datumaanduiding, staand op balpoten. Rijk gestoken monturen op de wijzerplaat. De kap bekroond met een atlas en twee urnen met eeuwige vlam. Gesigneerd Harmanus Huyslandt, Amsterdam, ca. 1770. H. ca. 262 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=592

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.