593

Richtprijs € 6000-8000

Wortelnoten fineer op eikenhouten staand horloge met acht-daags uurwerk en maan- en datumaanduiding. Bazuin engelen en atlas op de kap, uurwerk met scheepjesmechaniek. Gesigneerd Jan van Ceulen, Utrecht. Rococo, midden 18e eeuw. H. 283 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=593

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.