595

Richtprijs € 2000-3000
Hamerprijs: € 3200

Wortelnoten fineer op eikenhouten staand horloge met acht-daags uurwerk en maan- en datumaanduiding en een mechaniek van twee mannen in een stijltuin die een dame op schommel bewegen, en bewegende figuren in een venster. Op de vioolkap bazuinengelen en een atlas, staand op klauwpoten. De kast is marqueterie ingelegd. Gesigneerd Christoffel Abke, Amsteldam, tweede helft 18e eeuw. H. 273 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=595

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.