Veel gestelde vragen

Complete lijst - Veel gestelde vragen (FAQ) -
Wat zijn de openingstijden? Kan ik altijd langskomen?

We zijn geopend van maandag t/m vrijdag, van 9.00 - 17.00 uur. Om u goed van dienst te kunnen zijn werken we op afspraak. Het beste kunt u van tevoren telefonisch contact opnemen: 0118-650 680.

Wat kost een taxatie?

Taxaties voor veiling zijn kosteloos. Indien er een officieel rapport opgemaakt dient te worden voor bijv. verzekering, successie of boedelverdeling, dan zijn er kosten aan verbonden. Voor meer informatie hierover kunt u het beste een email sturen naar onze registertaxateur Jeroen de Kuyper: jeroen@zeeuwsveilinghuis.nl.

Ik wil graag foto's uploaden voor taxatie. Waar kan dat?

Via deze link kunt u gemakkelijk veel of grote foto's naar ons sturen: https://zeeuwsveilinghuis.wetransfer.com.

Via email (info@zeeuwsveilinghuis.nl) sturen kan ook, maar bestanden boven 5Mb worden niet altijd goed verstuurd is onze ervaring.

Taxaties via een foto zijn uiteraard ruw.

Hoe kan ik bieden?

Dit kunt u hier vinden.

Ik wil iets verkopen. Hoe werkt dat?

Het antwoord kunt u hier vinden: Verkopen.

Kan een taxateur ook bij mij thuis komen?

Voor belangrijke stukken of gehele inboedels is bezoek aan huis ook mogelijk. Om een goede indruk te krijgen, ontvangen we graag foto's vooraf.

Ik woon verder weg. Kunnen stukken ook opgehaald worden?

Dat kan zeker. Meer informatie kunt u hier vinden: Verzenden en transport.

Staat uw vraag er niet bij?

Stel dan uw vraag via het contactformulier.

>> contactformulier

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.