Veel gestelde vragen

Complete lijst - Veel gestelde vragen (FAQ) -
Ik wil iets verkopen. Hoe werkt dat?

Het antwoord kunt u hier vinden: Verkopen.

Kan een taxateur ook bij mij thuis komen?

Voor belangrijke stukken of gehele inboedels is bezoek aan huis ook mogelijk. Om een goede indruk te krijgen, ontvangen we graag foto's vooraf.

Via deze link kunt u gemakkelijk veel of grote foto's naar ons sturen: https://zeeuwsveilinghuis.wetransfer.com.

Via email (info@zeeuwsveilinghuis.nl) sturen kan ook, maar bestanden boven 5Mb worden niet altijd goed verstuurd is onze ervaring.

Ik woon verder weg. Kunnen stukken ook opgehaald worden?

Dat kan zeker. Meer informatie kunt u hier vinden: Verzenden en transport.

Staat uw vraag er niet bij?

Stel dan uw vraag via het contactformulier.

>> contactformulier

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.